Marigot Vacation Rental Curacao
| Wi-Fi WiFi | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De 1-slaapkamer Marigot Vacation Rental Curacao Willemstad villa ligt op 15 minuten rijden van de Kathedraal van Pietermaai en nodigt gasten uit om toeristische bestemmingen te verkennen.
Dit vakantiehuis biedt ook toegang tot bezienswaardigheden als Mikvé Israël-Emanuelsynagoge, op 6 km verderop. Deze 50 m² grote villa is binnen 10-minuten rijden van het Curaçaosch Museum gesitueerd.
Het uitzicht op de tuin maakt je verblijf compleet. Deze 1-badkamer woning heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn ook aanwezig voor je comfort.
Deze villa is uitgerust met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei om zelf te koken in een eetgedeelte. The Green House bevindt zich op minder dan 1 km van Marigot Vacation Rental Curacao villa en serveert Mediterrane gerechten. Het busstation Hispanolaweg bevindt zich op een paar stappen verwijderd van Marigot Vacation Rental Curacao villa en biedt vervoersalternatieven in de omgeving.
- Locale bezienswaardigheiden
- Landhuis Mina Scharbaai2436 km
- Plantage 'Plantersrust'4097 km
- Cinemark2739 km
- Curacao Poker4627 km
- Landhuis Raphael2992 km
- Sambil Curacao2638 km
- Parasasa4729 km
- Habaai3599 km
- Luchthavens
- Curacao Luchthaven6 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Rookdetectors
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Diensten
- Autoverhuur
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Marigot Vacation Rental Curacao villa van de luchthaven Curacao?
Marigot Vacation Rental Curacao villa ligt op 10 minuten rijden van de luchthaven Curacao. - ❓
Hoeveel kost het om Marigot Vacation Rental Curacao villa te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Marigot Vacation Rental Curacao villa is $78. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Marigot Vacation Rental Curacao villa?
Gasten van Marigot Vacation Rental Curacao villa kunnen eten in The Green House restaurant, dat Mediterrane gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in dit vakantiehuis?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in dit vakantiehuis. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Marigot Vacation Rental Curacao villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Willemstad zijn het Curaçaosch Museum en de Kathedraal van Pietermaai, die respectievelijk op 4 en 6 km van Marigot Vacation Rental Curacao villa liggen. Daarnaast is de Koningin Emma Pontjesbrug (7 km) ook een aanrader om te bezoeken.